Virtuálny server

Home/Služby/Virtuálny server

Fyzický server je rozdelený na niekoľko virtuálnych serverov, každý z nich má vyhradenú RAM len pre seba a garantovaný minimálny výpočtový výkon procesora.

Predávajte virtuálne servery s programom Webpartner.sk!

Registrovať
Registrovať

Virtuálny server so správou

Virtuálny server je plne spravovaný našou spoločnosťou a vy máte k dispozícii všetky rozhrania, na ktoré ste zvyknutí na klasickom webhostingu (WebPanel, webmail). Web aj emaily vašej stránky sú umiestnené na virtuálnom serveri vyhradenom len pre vás. Zároveň je možné na virtuálnom serveri aplikovať špecifické nastavenia (vypnúť safe mode, zvýšiť memory limit a pod.). Počet domén umiestnených na jednom virtuálnom serveri je limitovaný len nárokmi samotných stránok na RAM a výpočtový výkon. Platíte len 1 poplatok za virtuálny server, webhostingové poplatky za jednotlivé domény prevádzkované na virtuálnom serveri už neplatíte.

Virtuálny server bez správy

Tento typ virtuálneho servera vám prináša výhody vlastnej správy. Na virtuálnom serveri je predinštalovaný systém Debian, všetky ostatné aplikácie si môžete nainštalovať a nakonfigurovať presne podľa vašich požiadaviek a potrieb. Skripty, ktoré sú na klasických webhostingových službách obmedzené alebo aplikácie, ktoré si vyžadujú špecifický programovací jazyk už pre vás nebudú žiadnym problémom.

Viac na www.virtual-server.sk

Zľavy virtuálnym providerom

Mesačný obrat v EUR Zľava
0 – 250 7%
251 až 500 10%
501 – 1000 12%
1000+ 15%