Webhostingové balíky pre partnerov

Home/Služby/Webhostingové balíky pre partnerov

Pre partnerov registrovaných v našom programe máme pripravený profesionálny webhosting, na ktorý sa môžete spoľahnúť. Vašim klientom zabezpečí rýchly a stabilný chod webových stránok. Šikovné nástroje na správu priestoru zase ušetria čas vám. Navyše, webhostingové balíky si môžete vytvoriť svoje vlastné.

Môj WP Hosting

S nastavením na mieru bude WordPress vášho klienta nekompromisne rýchly. Pomocou automatickej inštalácie získajú najnovšiu verziu spolu s overenými rozšíreniami. Všetko bezpečne zálohované a chránené.

Viac informácií…

Môj hosting

Neobmedzený hosting sa perfektne hodí pre väčšie projekty a firmy, ktoré neustále rastú a vyžadujú dostatok priestoru. Na jednej alebo viacerých doménach.

Viac informácií…

Profi hosting

Multihosting pojme viac domén a je bez obmedzení. Jediné kritérium je kapacita, ktorú si možete sami nastaviť. Potom už je len na vás, ako spoločný priestor rozdelíte medzi weby, e-maily a databázy.

 

Viac informácií…

HostCustom

Môžete si sami nadefinovať, alebo nechať svojich zákazníkov priamo v objednávkovom formulári určiť koľko priestoru, emailov a databáz potrebujú.

Viac informácií…

ASP.NET hosting

Výkonný hosting postavený na Windows a ASP.NET platforme. V cene balíka je taktiež MS SQL databáza.

Viac informácií…

Vybudujte svoj vlastný webhostingový biznis!

Registrovať
Registrovať